Nestor&Jeeves - Rossetti Vieux Nice - Old Town - Close Sea
Rue Mascoinat 10, Nice, Frankrijk
Kaart weergeven
Nestor&Jeeves - Rossetti Vieux Nice - Old Town - Close Sea appartementen omvatten een gunstige ligging ten opzichte van stadsattracties zoals het MAMAC (Musée d'Art Moderne et d'Art Contemporain), gelegen binnen 5 minuten loopafstand.
Vele bezienswaardigheden liggen er direct voor de deur, met name Théâtre de Verdure, op maar 1 km hier vandaan, en de Place Masséna, op slechts 1,1 km verwijderd van het appartement. Dit appartement is ook op een klein stukje lopen van de Colline du Château gesitueerd. Het Nationaal Museum Marc Chagall is op 20-minuten loopafstand van Nestor&Jeeves - Rossetti Vieux Nice - Old Town - Close Sea appartement gelegen.
Bezoekers zullen genieten van het comfort van een badkamer met een haardroger en badlakens in het appartement. Verder is er een apart toilet en een douche beschikbaar.
Nestor&Jeeves - Rossetti Vieux Nice - Old Town - Close Sea appartementen zijn uitgerust met zelfvoorzienende faciliteiten zoals een waterkoker, een koelkast en een oven, zodat gasten hun eigen maaltijden kunnen bereiden. De accommodatie ligt in de buurt van Gare de Nice-Ville treinstation.
+ Meer- Minder
Hoofdvoorzieningen
Internet
Kindvriendelijk
+ Meer
Galerij
Kaart
Toeristische attracties in
Nice
Luchthavens
Luchthaven Nice Côte d'Azur - 9 km
Treinstations
Station Nice-Ville - 1,4 km
Kamers en beschikbaarheid
Even wachten, we zijn beschikbare kamers voor u aan het controleren.
Faciliteiten
Algemeen
WiFi
Eten
Elektrische waterkoker
Keukengerei
Kamervoorzieningen
WiFi is beschikbaar in kamers
Zithoek
Koffie- en theefaciliteiten
Eettafel
Strijkfaciliteiten
Wasmachine
Gratis toiletartikelen
Flat-screen TV
Ledikanten/ Babybedden
Hoofdvoorzieningen
Internet
Kindvriendelijk
Hotelbeleid
Inchecken:van 10:00 tot 23:59
Uitchecken:tot 10:00
Licentienummer06088016303WF
Veelgestelde vragen
❓
Waar ligt Nestor&Jeeves - Rossetti Vieux Nice - Old Town - Close Sea appartement?
Nestor&Jeeves - Rossetti Vieux Nice - Old Town - Close Sea appartement bevindt zichde Vieux Nice wijk van Nice, binnen 16 minuten wandelen van stadion Forum Nice Nord.
❓
Welke beroemde bezienswaardigheden kunnen we bezoeken vlak bij Nestor&Jeeves - Rossetti Vieux Nice - Old Town - Close Sea appartement?
Naast stadion Forum Nice Nord, dat op 1 km van Nestor&Jeeves - Rossetti Vieux Nice - Old Town - Close Sea appartement ligt, zijn er nog andere bezienswaardigheden, zoals het Musée Matisse (2 km) en het Fort du Mont Alban (2,1 km), die stuk voor stuk worden aanbevolen door bezoekers.
❓
Wat is de prijs voor een verblijf in Nestor&Jeeves - Rossetti Vieux Nice - Old Town - Close Sea appartement?
De prijs van een overnachting in Nestor&Jeeves - Rossetti Vieux Nice - Old Town - Close Sea appartement begint bij €255.
❓
Welke badkamervoorzieningen vinden we in Nestor&Jeeves - Rossetti Vieux Nice - Old Town - Close Sea appartement?
Nestor&Jeeves - Rossetti Vieux Nice - Old Town - Close Sea appartement heeft een badkamer compleet met een haardroger en badlakens.